Nagranie webinarium | Fundacja rodzinna w Polsce – Czy to sposób na sukcesję Twojej firmy rodzinnej?

Drodzy Przedsiębiorcy, zamieszczamy nagranie webinarium IFR pt. “Fundacja rodzinna w Polsce – Czy to sposób na sukcesję Twojej firmy rodzinnej?“, które odbyło się 19 stycznia 2023 roku. Spotkanie zorganizowaliśmy wspólnie z naszym Partnerem Strategicznym – Kancelarią Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.k.

Webinarium prowadzili: Dr Rafał Trzeciakowski – radca prawny w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, Dagmara Pajączkowska – adwokat w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych oraz Urszula Ogorzałek – doradca podatkowy w Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych. Spotkanie moderował Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

Webinarium objęło zakresem niezwykle aktualne przepisy ustawy o fundacji rodzinnej. Podczas webinarium podsumowano czym jest fundacja rodzinna i dlaczego jest dobrym rozwiązaniem dla firm rodzinnych w drodze budowania wielopokoleniowych przedsiębiorstw rodzinnych. Eksperci odpowiadali również na liczne pytania głównie dotyczące działalności gospodarczej czy opodatkowania w fundacji rodzinnej.

Poznaliśmy odpowiedzi na pytania:

  • Jak założyć fundację rodzinną?
  • Jak jest rola Statutu fundacji rodzinnej w kształtowaniu przyszłości rodziny i firmy
  • Jakie są organy fundacji rodzinnej?

Poniżej załączmy prezentację z webinarium. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z Kancelarią GWLAW. Dane kontaktowe znajdziecie w zamieszczonym poniżej pliku z prezentacją.

Prezentacja – Fundacja rodzinna w Polsce [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]