Nagranie webinarium | Zastosowanie smart contract w MŚP – forma alternatywnych rozliczeń wzajemnych

Drodzy Przedsiębiorcy, zamieszczamy nagranie webinarium IFR pt. “Zastosowanie smart contract w MŚP – forma alternatywnych rozliczeń wzajemnych“, które zorganizowaliśmy wspólnie z Code 4 Tag (firmą z 20 letnim doświadczeniem w branży IT) w dniu 24 listopada 2022 roku. Wydarzenie poprowadził doświadczony programista – Hubert Piotrowski CTO (Chief Technology Officer) w Code 4 Tag, a moderował je Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się,jak efektywne zarządzać obszarem IT w firmie. Poznaliśmy szereg dobrych praktyk w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną, które pomagają nie tylko podnieść efektywność firmy, zapewnić ciągłość jej funkcjonowania ale również zwiększyć komfort pracy użytkowników.

Odpowiedzieliśmy m.in. na pytania jak duży jest potencjał smart kontraktów i jakie korzyści one generują w przypadku ich wdrożenia w przedsiębiorstwach. Pokazaliśmy również jak tego dokonać w łatwy sposób. Przeanalizowaliśmy również czy smart kontrakty są dobrą i realną alternatywą dla  bardziej konwencjonalnych form rozliczeń wzajemnych.

Poniżej załączmy prezentację z webinarium. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z Code 4 Tag. Dane kontaktowe znajdziecie w zamieszczonym poniżej pliku z prezentacją.

Prezentacja – Zastosowanie smart contract w MŚP [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]