Nagranie webinarium | Innowacje w gospodarce paletowej. Jak zmieniając jedynie paletę, wygenerować 50% oszczędności, poprawić bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz pracowników?

Publikujemy nagranie webinarium IFR, które zorganizowaliśmy wspólnie z firmą rodzinną i członkiem naszego Stowarzyszenia – Instal Projekt i jego marką IP PARTNER zapraszamy na webinarium pt. “Innowacje w gospodarce paletowej. Jak zmieniając jedynie paletę, wygenerować 50% oszczędności, poprawić bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz pracowników?“. Wydarzenie odbyło się w czwartek 29 czerwca 2023 roku.

Spotkanie na platformie ClickMeeting prowadzili: Jakub Ścierzyński (Członek Stowarzyszenia IFR od 6 lat, Członek Zarządu i Sukcesor w Instal-Projekt) oraz Karolina Ślusarska (Dyrektor Logistyki w Instal-Projekt z 16-letnim doświadczeniem w branży).

Webinarium podejmowało temat nowoczesnej gospodarki paletowej i skupiało się na rozwiązaniach oferujących duże oszczędności oraz na poprawie bezpieczeństwa, zarówno towaru jak i pracowników firmy. Na podstawie konkretnych przykładów prowadzący odpowiedzieli na poniższe pytania:

  • Jak ponad 7-krotnie zwiększyć żywotność palet, nawet w ekstremalnych warunkach użytkowania?
  • Jak dzięki niestandardowym rozwiązaniom zabezpieczającym, zapewnić bezpieczeństwo ładunku, zaoszczędzając przy tym czas i pieniądze?
  • Jak usprawnić logistykę wewnętrzną i znacząco poprawić bezpieczeństwo pracowników?
  • Jak stać się bardziej ekologiczną firmą i jak to wpłynie na Twój biznes?

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do wizyty na stronie lub bezpośredniego kontaktu z IP partnerpod adresem: [email protected]


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]