Nagranie webinarium | Instrumenty finansowe ARP dla Przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej

Wracamy z nagraniem webinarium pt. “Instrumenty finansowe ARP dla Przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej“, które zorganizowaliśmy wspólnie z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. w dniu 16 czerwca br. Naszymi gośćmi byli Wojciech Miedziński (Prezes Zarządu ARP Leasing Sp. z o.o.), Inga Piasecka (Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing Sp. z o.o.) oraz Tomasz Król (Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. w Katowicach). Spotkanie moderowała Agata Hagno (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium eksperci Agencji Rozwoju Przemysłu opowiedzieli o produktach ARP i ARP Leasing w ramach Tarczy Antykryzysowej, przedstawili ofertę dla sektora transportowego oraz ofertę pożyczkową. Poniżej znajdziecie nagranie z tego spotkania, które zamieściliśmy na YouTube (oraz prezentację do pobrania w formacie PDF). Zachęcamy do obejrzenia!

Prezentacja – Nowe produkty ARP [PDF] Pobierz

Jeśli macie dodatkowe lub bardziej szczegółowe pytania do przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu – zachęcamy do przesłania ich do nas mailowo [[email protected]]. Wszystkie Wasze pytania przekażemy do naszego partnera.


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]