Nagranie webinarium | Biznesowy darwinizm, czyli dlaczego nie zawsze to najsilniejszy wygrywa

Drodzy Rodzinni, publikujemy nagranie oraz krótkie podsumowanie webinarium pt. “Biznesowy darwinizm, czyli dlaczego nie zawsze to najsilniejszy wygrywa?“, które zorganizowaliśmy wspólnie z Family Business Network Poland w dn. 23 czerwca br. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się z nami Roland Szymański – współwłaściciel Grupy LARS, zdywersyfikowanego polskiego biznesu eksportującego do ponad 60 krajów na sześciu kontynentach. Moderatorem spotkania był Krzysztof Ogorzałek – Członek Zarządu IFR, sukcesor członek zarządu w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Podczas webinarium na konkretnych przykładach omówiono strategie adaptacji znanych firm do nagłych zmian środowiska biznesowego. Procesy i sposoby adaptacji przedstawiono podając analogie do zwyczajów rozmaitych gatunków zwierząt. Poznaliśmy również historię i ewolucję blisko sześćdziesięcioletniej, trzypokoleniowej firmy rodzinnej – Grupy LARS. Pełną prezentację z wydarzenia w formacie PDF zamieściliśmy poniżej filmu.

Prezentacja – Biznesowy darwinizm [PDF] Pobierz

Jeśli macie dodatkowe pytania do prowadzącego – zachęcamy do przesłania ich do nas mailowo na adres biura Stowarzyszenia IFR: [[email protected]].


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]