Nagranie webinarium | Jak budować przewagę konkurencyjną w firmie rodzinnej w oparciu o dane?

Publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium IFR i firmy Bilander pt. “Jak budować przewagę konkurencyjną w firmie rodzinnej w oparciu o dane?“, które odbyło się 16 września 2021 roku. Wydarzenie poprowadził Piotr Janczyk – założyciel i prezes Bilander Group, inżynier z humanistyczną duszą pomagający zarządzać zmianą z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Moderował Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o roli danych w biznesie oraz zarządzaniu nimi. Omówiliśmy główne wyzwania, problemy, korzyści i koszty z tego płynące. Nasz ekspert opowiedział również o wpływie Data Governance na organizację, procesy i odpowiedzialność Dowiedzieliśmy się czym jest model Eckersona – model dojrzałości organizacji gromadzącej dane. Na koniec nauczyliśmy się jak przejść z Business Intelligence do Competitive Intelligence. Prezentację z webinarium załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Na prośbę naszych partnerów z Bilander Group przesyłamy także dwie broszury przedstawiające działalność i kompetencje firmy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i kontaktu bezpośredniego.

Prezentacja – Dane w firmie rodzinnej [PDF] Pobierz
Broszura – Zarządzanie danymi [PDF] Pobierz
Broszura/Infografika – Kompetencje [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]