Nabór zgłoszeń do 2. edycji konkursu ICAN “Liderzy Jutra”

Nasi partnerzy z ICAN Institute ponownie nagradzają liderów firm, które odnoszą sukcesy w swoim branżach, odważnie wytyczając nowe standardy.

Ostatni rok był niezwykle wymagającym testem dla liderów. Działanie w warunkach dużej niepewności i zarządzanie rozproszoną organizacją były poważnymi wyzwaniami dla wszystkich przywódców niezależnie od wielkości firmy i branży.

W ramach drugiej edycja konkursu „Liderzy Jutra” ICAN Institute wyróżni i nagrodzi właśnie tych przywódców i ich organizacje, którzy pomyślnie zdali test, jaki postawiła przed nimi pandemia, i pokazali, że prawdziwi liderzy nie załamują się pod ciężarem trudności, ale cały czas walczą o lepsze jutro dla swoich organizacji i ludzi.

Zwycięzców wyłoni w tajnym głosowaniu Kapituła Konkursu, do której należą znamienici eksperci i praktycy biznesu. Laureaci zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

  • Ekspansja zagraniczna
  • Model biznesowy

W powyższych kategoriach zostaną przyznane dodatkowo specjalne wyróżnienia od zarządu ICAN Institute oraz od redakcji „ICAN Management Review Polska”.

Pierwsza edycja konkursu Liderzy Jutra spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nadesłanych zostało prawie 40 zgłoszeń, a wśród laureatów znalazły się takie firmy, jak PKN Orlen, Nowy Styl, Warsaw Genomics, Grupa Oknoplast i Asseco. Warto zawalczyć o statuetkę i dołączyć do grona tak znanych na rynku firm.

Jak i do kiedy można zgłosić udział w konkursie?

W przypadku pytań lub chęci zgłoszenia udziału należy skontaktować się z działem badawczym ICAN Institute pod adresem mailowym [email protected] lub pod numerem telefonu 608 670 100. Nabór zgłoszeń projektów do konkursu trwa do 15 października 2021. Więcej informacji na stronie konkursu.

Czytaj dalej…