Nagranie webinarium | Jak generować leady w firmach B2B? Zasady i wskazówki dla przedsiębiorców

Zamieszczamy nagranie czwartego wspólnego webinarium IFR z członkiem naszego Stowarzyszenia, rodzinną agencją marketingowo-doradczą BUZZcenter pt. “Jak generować leady w firmach B2B? Zasady i wskazówki dla przedsiębiorców“, które odbyło się 1 lipca 2022 roku.

Wydarzenie poprowadzili: Kamila Kierzek-Mechło (Dyrektor Zarządzający w BUZZcenter, ekspert marketingu i strategii) oraz Radosław Mechło (Dyrektor Operacyjny w BUZZcenter, ekspert marketingu i sprzedaży). Moderowała webinarium Mariola Grodnicka – dyrektor generalna IFR.

Podczas tego webinarium nauczyliśmy się jak opracować strategię, która generuje leady oraz jak ją wdrożyć w życie. Dowiedzieliśmy się dlaczego firmy B2B i B2C muszą działać inaczej, a także jak prowadzić działania operacyjne, aby leady przekładały się na sprzedaż.

W imieniu naszych przyjaciół zachęcamy do bezpłatnej 30-minutowej konsultacji, podczas której eksperci BUZZcenter przeprowadzą wstępną analizę Waszych działań marketingowych i przedstawią możliwości dalszych rozwiązań. W ramach podsumowania prezentację z webinarium zamieszczamy ponizej.

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – Jak generować leady w firmach B2B [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]