Nagranie webinarium | Jak marketing może wspierać sprzedawców B2B w 2021 roku

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem czwartego już wspólnego webinarium IFR i Łukasza Kosuniaka (CEO w Grow Poland, ekspert marketingu B2B, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, konsultant), tym razem pt. “Jak marketing może wspierać sprzedawców B2B w 2021 roku“. Wydarzenie odbyło się 8 kwietnia 2021 roku, moderował je – Krzysztof Ogorzałek członek zarządu IFR.

Podczas webinarium zaprezentowaliśmy metody wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem technik i narzędzi marketingowych. Nasz ekspert opowiedział jak zbudować kompletny lejek marketingowo-sprzedażowy w B2B oraz jak ułożyć współpracę marketingu i sprzedaży B2B na partnerskich zasadach. Uczestnicy dowiedzieli się, co współczesny handlowiec B2B powinien wiedzieć o marketingu, a także jakie kompetencje powinien nabyć, aby skutecznie działać w 2021 roku. Dodatkowo omówiliśmy narzędzia, którymi marketerzy powinni się posługiwać, aby skutecznie wspierać handlowców. Prezentację z webinarium znajdziecie poniżej.

Przy okazji serdecznie wszystkich zachęcamy do zapisania się do newslettera Łukasza KosuniakaTygodnik Business Marketer oraz do kontaktu bezpośredniego poprzez LinkedIn lub e-mailowo na adres: [email protected].

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – Jak marketing może wspierać sprzedawców B2B w 2021 roku [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]