Czy ubezpieczenie może być szczepionką dla biznesu na dzisiejsze czasy? | Webinarium IFR

Pandemia wywróciła nasz świat do góry nogami. Brutalnie odsłoniła słabe punkty wielu obszarów naszych działalności, ale była też impulsem do zmiany sposobu myślenia, zrobienia porządków i zastosowania nowych rozwiązań w biznesie. Pandemia nie ominęła również sfery ubezpieczeń. Jeśli nie będziemy właściwie zarządzali ryzykami i ochroną ubezpieczeniową w naszych firmach, możemy utracić jedno z kluczowych kół ratunkowych. Nie wystarczy dzisiaj „posiadać” ubezpieczenie, trzeba nim aktywnie zarządzać.

Wspólnie z firmą rodzinną i członkiem naszego stowarzyszenia – Rożek Brokes Group Sp. z o.o. – zapraszamy na webinarium pt. “Czy ubezpieczenie może być szczepionką dla biznesu na dzisiejsze czasy?”, które odbędzie się w czwartek 22 kwietnia w godz. 11:00-12:30. Wydarzenie poprowadzą Barbara Rożek – broker ubezpieczeniowy, współwłaściciel i wiceprezes zarządu Rożek Brokers Group oraz Jan Maszczyński – broker ubezpieczeniowy, prokurent, dyrektor śląskiego oddziału Rożek Brokers Group. Moderować webinarium będzie Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia polityki ubezpieczeniowej przez przedsiębiorstwa w szczególności w czasach “pocovidowych”. Dowiesz się m.in.:

  1. Jakie rozwiązania ubezpieczeniowe mogą być pomocne (także) w czasie pandemii?
  2. Ubezpieczeniowe trendy pocovidowe – czego nam zabrakło i nad czym pracujemy, jak zmienił się rynek, jakie zmiany oferty ubezpieczycieli wymusiła pandemia?
  3. Jakie polisy stały się “must have” po ostatnim roku?
  4. Czy warto mieć strategię ubezpieczeniową dla firmy i jak ją budować?
  5. Jak zarządzać ubezpieczeniami w czasie pandemii?

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi. Do usłyszenia!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY
  • Barbara Rożek – broker ubezpieczeniowy, współwłaściciel i wiceprezes zarządu Rożek Brokers Group Sp. z o.o. Aktywny członek stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych od niemal 12 lat.
  • Jan Maszczyński – broker ubezpieczeniowy, prokurent, dyrektor śląskiego oddziału Rożek Brokers Group Sp. z o.o.

Rożek Brokers Group prowadzi działalność brokerską od ponad 25 lat. Założona przez Bernarda Rożek, jest aktualnie największą Polską firmą rodzinną na rynku brokerskim, prowadzoną i zarządzaną w 100% przez rodzinę Rożek. Prowadzi jako pełnomocnik, sprawy ubezpieczeniowe dla ponad 700 firm polskich i zagranicznych. Więcej na: www.rozek.pl