Nagranie webinarium | Jak przygotować swoją firmę na szybki wzrost? Metodologia Scaling Up

Z przyjemnością przekazujemy nagranie webinarium IFR pt. “Jak przygotować swoją firmę na szybki wzrost? Metodologia Scaling Up!“, które odbyło się 13 kwietnia 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Karol Popa – certyfikowany coach metody “Scaling Up”, a moderował spotkanie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jak stworzony na uniwersytecie Massachusetts Institute of Technology system “Scaling Up” może pomóc Twojej firmie okiełznać szybki wzrost i stworzyć podstawy do trwałego i przewidywalnego skalowania biznesu. Prezentację z webinarium zamieszczamy na dole. Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – Metodologia Scaling Up [PDF] Pobierz

Zapraszamy również do udziału w następnym webinarium IFR, które odbędzie się w przyszłym tygodniu (czwartek 12 maja 2022 roku, godz. 11:00-12:30): Rozwój organizacji – trudna sztuka usuwania barier w skalowaniu biznesu. Spotkanie poprowadzi Renata Żukowska – założycielka Advanced Business Solutions Institute, a moderować będzie Agata Hagno – członek zarządu IFR, prezes DPM Doradztwo Personalne. Szczegóły i rejestracja…