Nagranie webinarium | Jak podnieść wydajność produkcji o 33% i poprawić terminowość o 58% – case study LUXON LED

Zamieszczamy nagranie piątego wspólnego webinarium IFR i firmy doradczej Lean To Win pt. “Jak podnieść wydajność produkcji o 33% i poprawić terminowość o 58% – case study LUXON LED“, które odbyło się 26 kwietnia 2022 roku. Wydarzenie poprowadzili: Andrzej Krótki (prezes Lean To Win, konsultant strategiczny lean) oraz Maciej Szott (członek zarządu i współwłaściciel Luxon LED), a moderowała spotkanie Mariola Grodnicka (dyrektor generalna IFR).

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jak przeorganizować produkcję, żeby tymi samymi zasobami produkować o 1/3 więcej. Na przykładzie firmy Luxon LED usłyszeliśmy jak przejść drogę od firmy w piwnicy do fabryki marzeń, a także jak dzięki ciągłemu doskonaleniu 30-krotnie zwiększyć biznes w 10 lat. Dowiedzieliśmy się co należy zmienić w procesach, żeby Klienci byli zachwyceni terminowymi dostawami. Na dodatek nauczyliśmy się, jak o połowę zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w Twojej firmie.

Na prośbę naszych partnerów z Lean To Win przesyłamy link do case study o balansowaniu linii produkcyjnej w firmie Luxon LED. Zachęcamy do lektury! Prezentację z webinarium znajdziecie niżej. Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – Jak podnieść wydajność produkcji i poprawić terminowość [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]