Nagranie webinarium | 12 Jeźdźców Apokalipsy, czyli jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedaży w tych “nowych starych” czasach

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy podsumowanie i nagranie kolejnego webinarium IFR, które odbyło się przed naszym 13. Ogólnopolskim Zjazdem Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online. W połowie listopada (17.11.2020) wspólnie z 4Results zorganizowaliśmy webinarium pt. “12 Jeźdźców Apokalipsy, czyli jak zarządzać sprzedażą i zespołem sprzedaży w tych “nowych starych” czasach“, które poprowadziła Joanna Wazowicz – Partner w firmie 4Results, a moderował spotkanie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

Podczas webinarium rozmawialiśmy o braniu odpowiedzialności za sprzedaż, zespół, klientów, a także o zarządzaniu wspomnianymi procesami w tych nowych starych czasach. Prowadząca podzieliła się inspiracją lepszego zrozumienia tego co nas spotkało w sprzedaży i jakim wyzwaniom musimy stawiać czoła. W oparciu o praktyczne przykłady z różnych branż przedyskutowaliśmy i nauczyliśmy się, jak dawać ludziom odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe.

Rozmawialiśmy o tym, jak pracować z klientami w tak niepewnych czasach, a także jak zarządzać zespołem sprzedaży, korzystając z wiedzy o trendach w sprzedaży. Poznaliśmy także sposoby zwiększania efektywności i zachęcania pracowników do brania odpowiedzialności nie tylko za wynik, ale także za swój zespół. Prezentację z webinarium znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do oglądania!

Prezentacja – 12 Jeźdźców Apokalipsy [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]