Nagranie webinarium | Klienci szukają innych rozwiązań niż Twoje? Kiedy i jak opłaca się wprowadzać zmianę?

Z przyjemnością publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium IFR i firmy Know.How.Match. pt. “Klienci szukają innych rozwiązań niż Twoje? Kiedy i jak opłaca się wprowadzać zmianę?“, które odbyło się 20 maja 2021 roku. Wydarzenie poprowadziła Zuzanna Mikołajczyk – innowatorka, współzałożycielka Know.How.Match. oraz członek zarządu Mikomax Smart Office. Moderowała webinarium Agata Hagno – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium nasza ekspertka pokazała główne pytanie, które pozwala od razu zrozumieć jak nowy produkt czy usługa może wpłynąć na obecną działalność Twojej firmy. Wspólnie przeanalizowaliśmy kilka przykładów nowych usług i produktów aby poznać metody, które później można samodzielnie wykorzystać w swojej firmie. Zobaczyliśmy także co można zrobić po takiej analizie jeśli uznasz, że warto dalej pracować nad nowym pomysłem. Prezentacja z webinarium oraz nagranie na YouTube załączamy poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Na prośbę naszej ekspertki przekazujemy do link do bezpłatnego PAKIETU NARZĘDZI, przygotowanego przez Know.How.Match. Dodatkowo zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety nt. Waszych potrzeb.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ
Prezentacja – Kiedy i jak opłaca się wprowadzać zmianę [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]