Nagranie webinarium | Kluczowe aspekty bezpieczeństwa IT w biznesie

Publikujemy nagranie webinarium IFR pt. “Kluczowe aspekty bezpieczeństwa IT w biznesie“, które zorganizowaliśmy wspólnie z firmą rodzinną, członkiem naszego Stowarzyszenia – DNR Group Sp. z o.o. w dniu 24 marca 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Damian Rokicki (CTO firmy DNR Group, architekt systemów informatycznych, specjalista ds. bezpieczeństwa IT), a moderował je Sebastian Margalski (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium zapoznaliśmy się z podstawami dobrych praktyk w obszarze bezpieczeństwa IT w biznesie. Dowiedzieliśmy się, jakie zagrożenia informatyczne mogą spowodować problemy z funkcjonowaniem firmy. Poznaliśmy proste, ale skuteczne sposoby zabezpieczenia danych firmowych. Nauczyliśmy się korzystać z programów do przechowywania i zarządzania hasłami. Omówiliśmy również podstawowe zasady, które pozwolą efektywnie zarządzać i podnosić bezpieczeństwo IT.

Zachęcamy do oglądania!


Prezentację z webinarium załączamy poniżej. Na prośbę naszego członka i prowadzącego dodajemy broszurę firmy DNR Group, a także, jak obiecywaliśmy, przesyłamy przydatne linki o których była mowa podczas webinarium.

Prezentacja – Kluczowe aspekty bezpieczeństwa IT w biznesie [PDF] Pobierz
Broszura – DNR Group [PDF] Pobierz
Przydatne linki – Bezpieczeństwo IT [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]