Nagranie webinarium | Marketing Automation w małej i średniej firmie – pierwsze kroki

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z nagraniem webinarium IFR pt. Marketing Automation w małej i średniej firmie – pierwsze kroki, które zorganizowaliśmy wspólnie z Łukaszem Kosuniakiem (CEO w firmie Grow Consulting, ekspert marketingu B2B, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, konsultant) w dniu 30 sierpnia 2022 roku. Wydarzenie moderowała Mariola Grodnicka (dyrektor generalna IFR).

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się jakie korzyści daje stosowanie automatyzacji marketingu nawet w małej firmie. Poznaliśmy możliwości współczesnych systemów marketing automation. Nauczyliśmy się jak w praktyce B2B wykorzystać automatyzację marketingu oraz jak dobrać odpowiednie narzędzie. Omówiliśmy również jak przygotować się do wdrożenia marketing automation.

W ramach podsumowania załączamy prezentację z webinarium, a także zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Łukaszem Kosuniakiem:

Na prośbę Łukasza – przekazujemy także e-book pt. “6 Sposobów Na Wykorzystanie Marketing Automation” oraz zachęcamy do śledzenia bloga www.businessmarketer.pl oraz podcastu www.businessmarketer.buzzsprout.com.

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – Marketing Automation w małej i średniej firmie [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]