Nagranie webinarium | Modele zakupów energii i gazu na trudne czasy podwyżek

Publikujemy podsumowanie i nagranie webinarium zorganizowanego wspólnie z firmą doradczą EIDOS pt. “Modele zakupów energii i gazu na trudne czasy podwyżek“, które odbyło się 25 listopada 2021 roku. Wydarzenie poprowadził Michał Podniesiński – wiceprezes i współwłaściciel firmy EIDOS. Moderował wydarzenie Krzysztof Ogorzałek – członek IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Podczas webinarium ekspert EIDOS podzielił się swoim 10-letnim doświadczeniem w doradzaniu dużym i mniejszym firmom przy zakupach energii i gazu. Omówił najważniejsze modele zakupu: taryfa, stała cena, zakupy transzowe, SPOT, a także wskazał plusy i minusy wszystkich tych modeli. W trakcie wydarzenia staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pytanie jaki model okaże się najbardziej optymalny dla Twojej firmy. Prezentację z webinarium znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


W imieniu firmy EIDOS przekazujemy również propozycje bezpłatnej analizy energetycznej kosztów dostarczania energii elektrycznej i paliwa gazowego, pod kątem optymalizacji kosztów.

Prezentacja – Modele zakupów energii i gazu [PDF] Pobierz
Broszura EIDOS [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]