Nagranie webinarium | Nowa rola sprzedawcy B2B w cyfrowym świecie klientów

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Nowa rola sprzedawcy B2B w cyfrowym świecie klientów“, które odbyło się 10 czerwca 2021 r. Wydarzenie poprowadził Łukasz Kosuniak – CEO w firmie Grow Consulting, ekspert marketingu B2B, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, konsultant. Moderował spotkanie Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium nasz ekspert opowiedział, dlaczego klienci B2B coraz częściej chcą kupować z pominięciem handlowców. Omówił także 4 typy handlowców oraz dlaczego tylko jeden z nich przetrwa. Na praktycznych przykładach pokazał zmienia się rola handlowca w cyfrowych procesach sprzedażowych oraz jak zwiększyć jego skuteczność. Na koniec przedstawił przykłady integracji działań marketingowych i sprzedażowych, które angażują handlowców w odpowiednich momentach.

Ponizej zamieszczamy prezentację z webinarium. Znajdziecie tam także nagranie na YouTube.

Zachęcamy do oglądania!


Przy okazji zachęcamy do zapisywania się na newsletter Łukasza Kosuniaka oraz do słuchania podcastu #BusinessMarketer. Kontakty do Łukasza znajdziecie w zal. prezentacji, zapraszamy również do dołączania do sieci kontaktów na LinkedIn.

Prezentacja – Nowa rola sprzedawcy B2B w cyfrowym świecie [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]