Dzień Przedsiębiorcy 2021 | Wykład pt. Przedsiębiorcy są wśród nas!

Stowarszyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, wraz z powołana na początku tego roku Lokalna Radą Rozwoju Firm Rodzinnych w Grodzisku Mazowieckim, mają zaszczyt zaprosić Państwa na wykłady. Będą one jednym z głównych działań związanych z obchodami Dnia Przedsiębiorcy w 2021 pt: #Przedsiębiorcy są wśród nas! Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: wykład na żywo przed publicznością oraz streaming w mediach społecznościowych Urzędu Miasta, IFR-u i Związku Miast Polskich.

Bezpłatne szkolenia #Przedsiębiorcy Przedsiębiorcom! odbędą się 21 czerwca 2021, o g. 12:00. w Willi Niespodzianka – ul. Kościuszki 12 (sala na parterze) w Grodzisku Mazowieckim. Rejestracja uczestników rozpocznie się o g.12:45. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. WSTĘP WOLNY!

Celem szkolenia będzie podniesienie kompetencji z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, zarzadzania projektami angażowania zespołów w ciągle zmieniających się warunkach.


WEŹ UDZIAŁ W WYKŁADACH
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Po miesiącach pracy zdalnej, zmiana sytuacji epidemiologicznej pozwoli nam na przeprowadzanie szkolenia w formule hybrydowej. Wspaniałą odmianą jest moć zaprosić Państwa na uczestniczenie w wydarzeniu na żywo, zgodnie z wymogami epidemiologicznymi dotyczącymi spotkań w pomieszczeniach zamkniętych. W szkoleniu i warsztatach będzie mogła wziąć udział na Sali grupa do 30 osób. Streaming zagwarantuje możliwość uczestniczenie i skorzystania z wykładów ludziom szerszej grupie przedsiębiorców.

AGENDA
11:45 Rejestracja gości
12:00 Przywitanie  i przedstawienie Lokalnej Rady Rozwoju Firm Rodzinnych
12:30 Jak wykorzystać najnowsze badania nad mózgiem do realizacji własnego  potencjału osobowościowego  i do rozwijania swojej przedsiębiorczości w nowej (innej?) rzeczywistości.
Prowadząca Ewa Maria Janiszewska – Założycielka firmy Trenerki w podróży; Certyfikowany trener analizy biostructuralnej i narzędzia STRUCTOGRAM®; Doradca do spraw zdrowego mózgu; Dyplomowany trener biznesu; Psycholog / terapeuta BSFT (Brief Solution Focussed Therapy); Wykładowca na uczelniach wyższych i Uniwersytetach II i III wieku
14:00 Inicjacja i Planowanie Projektu – Studium przypadku z komentarzem
Prowadzący dr inż. Artur Marek Dwojak – PMP®, TOGAF Certified, PROSCI Certified; International MA&D Expert, ITIL 4 Foundation Certified; Kierownik Projektu i Programów z 20 letnim doświadczeniem w IT Sektora Finansowego w warstwie biznesowej, aplikacyjnej i infrastrukturalnej. W ciągu ostatnich 5 lat ponad 15 projektów poprowadzonych w ramach Global Delivery Services banku we wszystkich regionach i strefach czasowych świata. Obecnie prowadzi projekty dla duńskiej firmy świadczącej usługi w sektorze finansowym firm skandynawskich firm. Pracuje zdalnie z miejscowości Grodzisk Mazowiecki
15:30 Szanse wynikające z nowej rzeczywistości okiem lokalnego przedsiębiorcy! Rozmowa otwarta.
Prowadzący Grzegorz Rytel Kuc – MBA Asbiro Właściciel PHU Gregor, współwłaściciel SUPER POWER  Fajerwerki 3cie pokolenie pirotechników.
16:30 Jak efektywnie angażować współpracowników w sprawy organizacji? Mini warsztaty liderskie
Warsztat DMFL to program wspierający pracę zespołową i koncentrację na wspólnych celach organizacji!
Prowadzący Robert Zych
– Dyrektor Zarządzający grupy szkoleniowej KONTRAKT OSH; współwłaściciel zarządzający, szef, trener, coach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zasad sprzedaży uczył się w firmie Warszawa Coca Cola Bottlers. Od 1997 roku razem ze swoimi mentorami i nauczycielami Jerzym Gutem i Wojciechem Hamanem prowadzi firmę szkoleniową Kontrakt OSH. Jest autorem książek Gen sprzedawcy, Lider sprzedaży, Klient w centrum uwagi, Szef w roli coacha, Szef w relacji z zespołem, Szefie angażuj zespół. Od ponad 20 lat pracuje, jako trener sprzedaży. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych.

W czasie przerw zapraszamy na poczęstunek w bufecie kawowym.

Zaproszenie na wykład Przedsiębiorcy są wśród nas [PDF] Pobierz