Nagranie webinarium | Nowoczesna sprzedaż do Klientów B2B

Zamieszczamy nagranie piątego wspólnego webinarium IFR i rodzinnej firmy doradczej BUZZcenter pt. “Nowoczesna sprzedaż do Klientów B2B“, które zorganizowaliśmy 15 września 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Radosław Mechło (Dyrektor Operacyjny w BUZZcenter, ekspert marketingu i sprzedaży), a moderował spotkanie Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się o tym jak sprzedawać klientom B2B. Nauczyliśmy się jak zweryfikować ścieżkę zakupową Klienta B2B, tak aby zrozumieć jak ten Klient kupuje. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób dopasować naszą ofertę do potrzeb Klienta, a także jak realizować sprzedaż, by osiągać postawione cele.

W imieniu naszych przyjaciół zachęcamy do bezpłatnej 30-minutowej konsultacji, podczas której eksperci BUZZcenter przeprowadzą wstępną analizę Waszych działań sprzedażowych i przedstawią możliwości dalszych rozwiązań. W ramach podsumowania webinarium dodajemy w załączniku prezentację.

Prezentacja – Nowoczesna sprzedaż do Klientów B2B [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział i aktywność! Korzystając z okazji – zachęcamy do rejestracji na jubileuszowy 15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w 7-8 października 2022 roku w Toruniu.


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]