Nagranie webinarium | Oszczędzaj czas i pieniądze. Optymalizacja czasu pracy w firmie dzięki AI

Publikujemy nagranie wspólnego webinarium IFR z agencją BUZZcenter (firma rodzinna, członek IFR) pt. “Oszczędzaj czas i pieniądze: Optymalizacja czasu pracy w firmie dzięki AI“, który odbęyło się 8 lutego 2024 roku o godz. 11:00-12:30.

Spotkanie poprowadził doświadczony ekspert ds. AI, cybernetyk, Radosław Mechło, który przedstawił praktyczne aspekty wykorzystania AI w biznesie.

Podczas webinaru ekspert opowiedział jak szybsza komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, efektywniejsze przygotowanie ofert oraz przewyższanie konkurencji są możliwe dzięki AI. Odkrył on także przed Wami jak zwiększyć jakość obsługi klienta i przeprowadzać szybszą analizę dokumentów i danych, co przekłada się na obsługę większej liczby klientów przy tej samej liczbie pracowników.

Wykorzystanie AI w Twojej firmie to nie tylko oszczędności, ale i skalowanie biznesu oraz więcej czasu na realizację dodatkowych projektów. Poznaj konkretne przypadki zastosowania AI, które mogą zrewolucjonizować Twoje podejście do biznesu.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]