O biznesie przy kawie – Spotkanie mentoringowe Kutno

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie networkingowo-mentoringowe organizowane we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego z Kutna, pt. O BIZNESIE PRZY KAWIE, które rozpoczyna cykl IFR-owych SPOTKAŃ W REGIONACH.

Na początek zapraszamy do Kutna! Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w godz. 11:00-13:00 w Hotel Restauracja RONDO (ul. A. Mickiewicza 3, 99-300 Kutno).

Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców, zainteresowanych wsparciem z Funduszy Europejskich na rozwój działalności gospodarczej, a poprowadzi je mentor w zakresie pozyskiwania dotacji na rozwój MŚP – Paweł Koćwin (Wspólnik w firmie Agro Navi).

  • Szukasz inspiracji i motywacji do działania w 2024 roku? Oraz finansowania swoich pomysłów?
  • Chcesz się dowiedzieć o aktualnych możliwościach wsparcia rozwoju swojej działalności?
  • Chcesz poznać nowe i wartościowe osoby?
  • Chcesz pozyskać nowe kontakty biznesowe i prywatne?
  • Chcesz się dowiedzieć o aktualnych możliwościach wsparcia rozwoju swojej działalności?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK to świetnie! Koniecznie zgłoś swój udział i zawalcz o rozwój firmy.

REJESTRACJA

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!


HARMONOGRAM
11:00-11:15 Networking (kawa)
11:15-11:30 “Poznajmy się” – autoprezentacja firm
11:30-13:00 Wykład tematyczny wraz z dyskusją nt. możliwości pozyskiwania dotacji na rozwój firmy – Paweł Koćwin, Agro Navi
13:00-13:10 Zakończenie spotkania
13:10 Lunch – opcja płatna indywidualnie

Jeśli masz wizytówki, to nie zawahaj się ich zabrać ze sobą. Zachęcamy także do zapraszania innych przedsiębiorców, aby sieć kontaktów biznesowych rosła w siłę.

Dołącz do nas na spotkaniu przy kawie!
To co, czarna czy biała?

PROWADZĄCY

Paweł Koćwin – Założyciel firmy consultingowej Argo Navi od ponad 10 lat specjalizującej się w doradztwie biznesowym dla firm MŚP, pozyskiwaniu dotacji, wprowadzaniu firm do Polskiej Strefy Inwestycji (dawnych Specjalnych Stref Ekonomicznych). Specjalista w zakresie prowadzenia doradztwa i szkoleń dla podmiotów gospodarczych i ich pracowników. Główny obszar zainteresowań to analiza możliwości rozwoju firm poprzez wsparcie w pozyskaniu dotacji w przedsiębiorstwach oraz opracowywanie strategii rozwoju firm dla wielu branż. Specjalista w obszarze analizy i doradztwa w opracowaniu strategii wejścia na rynki zagraniczne w podmiotach gospodarczych i ich realizacji, szkoleń z zakresu rozwoju startupów. Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończone studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Akademia Trenerów Biznesu. Wspólnik w kancelarii Argo Navi K. Koćwin Sp. K. oraz Argo Navi Dotacje i Eksport S.C.