Nagranie webinarium | Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP dla firm

Przedsiębiorcy, publikujemy nagranie najnowszego webinarium IFR, które zorganizowaliśmy tym razem wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (a konkretnie z jej regionalnym biurem w Poznaniu) pt. “Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP dla firm”. Spotkanie odbyło się w dniu 30 marca 2023 roku.

Webinarium prowadziła dr inż. Agnieszka Kozakiewicz (starszy specjalista w Biurze Regionalnym PARP w Poznaniu), zaś moderatorem z ramienia Inicjatywy Firm Rodzinnych była Mariola Grodnicka (Dyrektor Generalna IFR).

Podczas webinarium ekspertka PARP pokazała jak wiele nowych możliwości otwierają nowe programy i jak wiele różnych form wsparcia finansowego oferują polskim firmom. Opowiadała o nowych programach realizowanych przez PARP w ramach funduszy europejskich 2021-2027, o ich warunkach i możliwościach udziału w wybranych projektach i konkursach. Przede wszystkim zobaczyliśmy jak rozwijać i wzmacniać zdolności badawcze i innowacyjne firmy w oparciu o środki europejskie, pozwalające na wdrażanie innowacji produktowych lub procesowych oraz cyfryzację i transformację przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju, jak również internacjonalizację przedsiębiorstw i wzrost kompetencji kadr.

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim jaką ofertę dla przedsiębiorstw w ramach dotacji unijnych posiada obecnie PARP oraz jaki jaki jest aktualny harmonogram konkursów. Wskazaliśmy również jJak zdobyć środki na projektowanie i wdrażanie nowych produktów oraz jakie projekty sfinansują innowacje, lub pozwolą zwiększyć skalę działania Waszych firm.

Zamieszczamy także prezentację z tego webinarium oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z PARP. Dane kontaktowe do poznańskiego biura oraz na główną infolinię PARP znajdziecie na końcu prezentacji, załączonej poniżej do pobrania.

Prezentacja – Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Oferta PARP [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]