Nagranie webinarium | Small Step Matters – czas dla zrównoważonego rozwoju

Przekazujemy w Wasze ręce podsumowanie i nagranie poprzedniego webinarium IFR poświęconego unikalnemu projektowi – Small Step Matters. Wydarzenie pod tytułem: “Small Step Matters – czas dla zrównoważonego rozwoju. Jak Twoja firma może łatwo postawić małe kroki na drodze do zrównoważonego rozwoju?“, odbyło się w dn. 2 września 2021 roku.

Poprowadzili je: Renata Żukowska – doświadczony manager, przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem giełdowym oraz w zakresie komunikacji i działań CSR, Victoria Iwanowska – seryjny przedsiębiorca, inicjatorka i skuteczny wdrożeniowiec oraz Adam Iwanowski – CTO Small Step Matters. Spotkanie moderowała Agata Hagno – członek zarządu IFR.

W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania przekazujemy podsumowanie i informacje o dalszych krokach.  Nagranie webinarium opublikowane na YouTube oraz prezentację wyświetlaną podczas niego znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Zacznijmy od najważniejszego – dlaczego tworzymy Small Step Matters. Wyobrażaliśmy sobie świat, w którym ludzie są dla siebie życzliwi i robią dobre rzeczy dla siebie i innych. Małymi krokami zmieniają siebie i otoczenie na lepsze. Wierzymy, że taki właśnie efekt możemy osiągnąć dzięki platformie Small Step Matters, a Wy możecie zrobić jeszcze więcej, zbierając małe kroki swoich pracowników.

Czym jest SSM? To platforma internetowa wraz z aplikacja mobilną, które:

  • dają pracownikom łatwy dostęp do wartościowych akcji społecznościowych, SDG, ESG, CSR, szkoleń, micro learningu i innych aktywności
  • podnoszą zaangażowanie pracowników, dzięki wykorzystaniu najlepszych praktyk i pomysłów z social mediów
  • pomagają realizować organizacjom cele CSR, SDG i ESG
  • zapewniają szczegółowe raporty na potrzeby Zintegrowanej Sprawozdawczości Niefinansowej dla spółek oraz Investor Relations
  • pozwalają zdefiniować kluczowe wartości firmy i zbudować w oparciu o nie unikalną kulturę organizacyjną
  • pomagają organizacjom zwiększyć zasięg własnych akcji, zebrać potrzebne fundusze czy zyskać nowe zaangażowane osoby

Brzmi prawie niewiarygodnie? Domyślamy się, że możecie tak pomyśleć, bo to pierwsze takie narzędzie w Polsce! I już od teraz jesteśmy gotowi wdrożyć je także w Waszej organizacji.

Dalsze kroki naszej współpracy:

  1. Twoja decyzja o przystąpieniu do platformy, którą prosimy przesłać na adres mailowy: [email protected]
  2. Dla wciąż niezdecydowanych proponujemy spotkanie poświęcone budowaniu strategii SDG i ESG w dwóch terminach do wyboru: specjalnie dla firm rodzinnych: 14.09 lub 21.09: osobiście w Warszawie (CIC Warsaw / Varso Place ul. Chmielna 73) lub on-line. Prosimy o kontakt mailowy w celu zarezerwowania miejsca/terminu.
Prezentacja – Small Step Matters [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]