Nagranie webinarium | Transakcje fuzji i przejęć w dobie COVID-19 – niezbędnik praktyczny

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy krótkie podsumowanie i nagranie wspólnego webinarium IFR i Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. (partner strategiczny IFR) pt. “Transakcje fuzji i przejęć w dobie COVID-19 – niezbędnik praktyczny“, które odbyło się 27 maja 2021 roku. Wydarzenie poprowadzili Patrycja Dados oraz dr Rafał Trzeciakowski – radcowie prawni w GWLAW. Moderował webinarium Dawid Rejmer – wiceprezes zarządu IFR.

Podczas webinarium nasi eksperci opowiedzieli czym są transakcje M&A, jakie są rodzaje i sposoby ich przeprowadzenia. Dowiedzieliśmy się jak wybrać dobry moment na akwizycję oraz jak znaleźć inwestora (nie tylko fundusz).Usłyszeliśmy dlaczego warto przeprowadzić badanie due diligence oraz poznaliśmy częste pułapki w dokumentacji transakcyjnej. W drugiej części rozmawialiśmy o fuzjach i przejęciach jako recepcie na kryzys, o tym jak COVID-19 zmienił rynek M&A, a także omówiliśmy jak transakcje realizowane są w obecnych warunkach. Poznaliśmy również różne strategie rozwoju firmy – defensywne akwizycje i ofensywne przejęcia. Poniżej znajdziecie prezentację w PDF oraz link do nagrania na YouTube.

Zachęcamy do oglądania!


W imieniu naszych partnerów z GWLAW – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertami: r. pr. Patrycja Dados[email protected]; r. pr. dr Rafał Trzeciakowski[email protected]. Dodatkowo przesyłamy w załączniku broszurę informacyjną dotyczącą transakcji fuzji i przejęć.

Prezentacja – Transakcje fuzji i przejęć w dobie COVID-19 [PDF] Pobierz
Broszura – Transakcje fuzji i przejęć w dobie COVID-19 [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]