Nagranie webinarium | VPN, czyli wirtualna wtyczka do Twojej sieci firmowej

Publikujemy nagranie drugiego wspólnego webinarium IFR i firmy rodzinnej oraz członka naszego Stowarzyszenia – DNR Group – pt. VPN, czyli wirtualna wtyczka do Twojej sieci firmowej, które odbyło się 9 czerwca 2022 roku. Wydarzenie poprowadził Damian Rokicki –  CTO DNR Group, architekt systemów informatycznych oraz specjalista do spraw bezpieczeństwa. Moderował webinarium Sebastian Margalski – Członek Zarządu IFR.

Podczas webinarium poruszone zostały zagadnienia związane z wykorzystaniem sieci VPN w firmach. Nasz ekspert opowiedział o możliwościach, korzyściach i bezpieczeństwie, jakie daje technologia. Dowiedzieliśmy się m.in. czym jest sieć VPN i jak działa, jakie są jej rodzaje sieci oraz czym się od siebie różnią, jakie mają zalety i wady. Nauczyliśmy się jak skonfigurować sieć VPN na podstawie przykładowego rozwiązania firmy Mikrotik, w oparciu o różne systemy operacyjne.

Na prośbę naszego partnera, załączamy broszurę obsługi informatycznej od DNR Group. W ramach podsumowania prezentacja z webinarium również dostępna jest do pobrania poniżej.

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność!

Prezentacja – VPN, czyli wirtualna wtyczka do Twojej sieci firmowej [PDF] Pobierz
Broszura – Obsługa Informatyczna DNR Group [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]