Nagranie webinarium | Zatrudnienie menedżera. Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwą konkurencją

Publikujemy nagranie webinarium IFR zorganizowanego wspólnie z Robertem Solgą (radca prawny, ekspert w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i ochronie informacji biznesowych) pod tytułem: “Zatrudnienie menedżera. Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwą konkurencją?“. Webinarium odbyło się w dn. 5 sierpnia 2021 roku, a moderowała spotkanie Agata Hagno – członek zarządu IFR.

W trakcie webinarium omówiliśmy ryzyka związane z zatrudnieniem menedżera oraz jak zabezpieczyć się w relacjach z menedżerem. Poznaliśmy także najczęstsze przykłady nieuczciwej i uczciwej konkurencji ze strony byłych menedżerów. Nasz ekspert przedstawił również prawne możliwości obrony w razie nieuczciwej konkurencji ze strony menedżera. Prezentację wyświetlaną podczas webinarium znajdziecie w na dole strony.

Zachęcamy do oglądania!


Osoby zainteresowane tematyką zwlaczania nieuczciwej konkurencji i ochrony informacji biznesowych zachęcamy do śledzenia bloga i słuchania podcastów prowadzonych przez mec. Roberta Solgę – www.tajemnica-przedsiebiorstwa.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu (kontakty znajdziecie w zal. prezentacji) lub poprzez LinkedIn. Więcej informacji o naszym ekspercie znajdziecie na stronie internetowej www.solga.pl.

Prezentacja – Zatrudnienie menedżera [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]