Odwiedź nas podczas Invest Cuffs 2024

 

Zapraszamy na stoisko Inicjatywy Firm Rodzinnych podczas jubileuszowej edycji Invest Cuffs. Konferencja Invest Cuffs 2024 to 2 dni pełne wykładów, debat, prelekcji, spotkań i prezentacji, w tym strumienie tematyczne zawierające wszystkie wiodące klasy aktywów inwestycyjnych – akcje, waluty, surowce, nieruchomości, inwestycje alternatywne, startupy, kryptoaktywa i sztuka.

Czym jest Invest Cuffs? To doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Co roku przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

  • Gdzie? Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17
  • Kiedy? 5-6 kwietnia 2024

W trakcie tegorocznej edycji odbędzie sie także głosowanie na najlepsza firmę branży inwestycyjnej w 21 kategoriach. Więcej…


REJESTRACJA
AGENDA