Petycja Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Drodzy Rodzinni,

Na prośbę naszych przyjaciół z Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP) udostępniamy informacje o ważnej dla wszystkich przedsiębiorców sprawie księgowania, przyjmowania i obdarowywania gadżetami reklamowymi. Stowarzyszenie PIAP opracowało petycję do Ministerstwa Finansów w sprawie: podniesienia limitów na nieodpłatne przekazanie towarów osobom trzecim, prezentów o małej wartości oraz doprecyzowanie w ustawie tych kwot, jako wartości netto.

Każda petycja jest bardzo ważna i może pomóc zmienić przepisy, z którymi boryka się branża upominków reklamowych w Polsce, a tym samym firmy, korzystające ze wsparcia w postaci upominków reklamowych. Liczymy bardzo na Państwa wsparcie w tej ważnej dla naszej branży inicjatywie. Dla powodzenia tej inicjatywy trzeba zebrać 1000 petycji podpisanych przez właścicieli firm!

Petycja PIAP [PDF] Pobierz

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie upominków reklamowych. Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach Unii Europejskiej. 


Prosimy o udostępnienie i wysłanie podpisanych petycji na adres [email protected]

Razem możemy więcej!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy kontynuuje zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji -podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!