Promocja 12. U-RODZIN START [Press Pack 1]

Drodzy Rodzinni! Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych zbliża się wielkimi krokami. Po kilku latach U-RODZINY wracają do w Warszawy, gdzie 24-26 października spotka się kilkaset przedsiębiorców rodzinnych z całego kraju. Nasz zespół organizacyjny nieustannie pracuje, aby zadbać o każdy szczegół największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Kształtu nabiera program merytoryczny Zjazdu, angażujemy nowych partnerów i patronów, a także pracujemy nad listą prelegentów i gości specjalnych. Gwarantujemy wysoki poziom wydarzenia, interesującą tematykę oraz zajmujący program rozrywkowy. Warszawskie U-RODZINY zapowiadają się naprawdę wyjątkowe. Nie możemy się już doczekać! A Wy?

Trochę ponad miesiąc temu (30.05.2019) ruszyliśmy z rejestracją na wydarzenie. Chcemy się pochwalić, że już na tym etapie 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych. A więc, pospieszcie się z rejestracją!

Jak co roku, staramy się jak najszerzej dotrzeć z informacjami o wydarzeniu. Dlatego przy wsparciu partnerów i patronów, rozpoczeliśmy obszerną kampanię promocyjną. W tym celu przygotowaliśmy pierwszy pakiet informacyjno-promocyjny przeznaczony zarówno dla mass media, jak i wszystkich podmiotów/osób zainteresowanych naszym wydarzeniem.

Niżej znajdziecie załączony Press Pack #1 zawierający różne wersje komunikatów oraz materiałów graficznych.

Liczymy na Wasze wsparcie w promocji #URODZIN. Łączymy by budować!

U-RODZINY 2019 – Press Pack #1 [ZIP] Pobierz


W razie pytań lub uwag zachęcamy do kontaktu:

Andriy Tsyaputa
Specjalista ds. komunikacji IFR

+48 534 122 907  |  [email protected]