Podsumowanie spotkania Firm Rodzinnych w Piasecznie

W dniu 12 grudnia 2019 roku firmy rodzinne z Piaseczna po kilku latach przerwy znowu spotkały się aby porozmawiać, wymienić się wiedzą i doświadczeniem. Inicjatorem i organizatorem spotkania była Beata Dobrowolska (członek zarządu IFR), która otworzyła wydarzenie, powitała uczestników oraz przedstawiła czym się zajmuję nasze Stowarzyszenie.

Podczas spotkania głos zabrała również Mariola Grodnicka (koordynator projektu LCK), opowiedziała o naszym projekcie wsparcia rozwoju firm rodzinnych, który od połowy ubiegłego roku realizujemy w 7 polskich miastach. Tomasz Budziak i Dawid Rejmer (członkowie zarządu IFR) dotknęli natomiast tematu sukcesji i opowiedzieli o nowych rozwiązaniach prawnych ułatwiających sukcesję: ustawie o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej oraz Fundacji Rodzinnej. Z ramienia miasta wystąpiła Danuta Świetlik (dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie), opowiedziała o głównych priorytetach Urzędu Pracy na nadchodzący 2020 rok, a także przedstawiła główne projekty wsparcia pracodawców. Jak zawsze u Rodzinnych nie zabrakło czasu również na networking.

Na spotkaniu zebrało się blisko 20 przedsiębiorców z Piaseczna i okolic. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność. Już teraz zapowiadamy kolejne spotkania piaseczyńskich firm rodzinnych w 2020 roku – najbliższe planujemy na luty. Do zobaczenia!

GALERIA