Podsumowanie spotkania w LPP

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Niecodzienną atrakcją dla nas była również możliwość zwiedzenia zautomatyzowanego Centrum Dystrybucyjnego oraz studia fotograficznego e-commerce LPP. Pełni wrażeń i podziwu wracamy do codziennych obowiązków. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za gościnność, a naszym partnerom strategicznym Kancelarii Ożóg TomczykowskiUnion Investment TFIBNP Paribas Bank Polska oraz Grupa AXA w Polsce za wsparcie merytoryczne.

 

 

Następne wydarzenie zapowiadające 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 odbędzie się 23 sierpnia br. w Przasnyszu. Gospodarzem spotkania będzie firma rodzinna KROSS S.A. – największy w Polsce oraz jeden z czołowych europejskich producentów rowerów. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia ogłosimy niebawem. Do zobaczenia!

Korzystając z okazji – przypominamy także o rejestracji na 12. U-RODZINY. Ilość dostępnych biletów maleje z dnia na dzień – więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

REJESTRACJA

Dziękujemy wszystkim za obecność!