Seminarium #3 dla firm rodzinnych w Kutnie

KUTNO dla firm rodzinnych powraca!

Spotkajmy się rodzinnie w centrum Polski!

Już 3 września 2019 r. (wtorek) Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. razem z Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych we współpracy z Miastem Kutno organizują 3# Seminarium dla przedsiębiorców rodzinnych pt.: O ryzyku prowadzenia firmy nie wprost. Analiza nieoczywistych ryzyk w przedsiębiorstwach rodzinnych.

PRZEDSIĘBIORCO! Jeśli prowadzisz firmę rodzinną i działasz na terenie powiatu kutnowskiego zgłoś się do udziału w projekcie! Zyskasz o wiele więcej niż udział w seminariach!

Gdzie: CUKROVNIA – ul. Barlickiego 20 (sala konferencyjna, I piętro)

Dzień rozpoczynamy poranną kawą i spotkaniami z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Kutnie. Będzie to okazja do zapoznania się i rozmowy z osobami prowadzącymi Projekt.

W programie Seminarium #3:

Uczestnicząc uzyskasz odpowiedzi na pytania jak niwelować ryzyka w obszarze niedopasowania do rynku, błędnego wizerunku czy błędnych komunikatów. Dowiesz się także:

  • Dlaczego warto zbierać dane o swojej firmie?
  • Jak wykorzystać badania rynku?
  • Jak wykorzystywać wizerunek firmy?
  • Jak widzi nas nasz odbiorca?
  • Jak tworzyć i analizować scenariusze rozwoju firmy?

W załączeniu agenda wydarzenia wraz z notką o ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. jako Lokalnego Dostawcy Usług dla Firm Rodzinnych.

Agenda Seminarium #3 [PDF] Pobierz
  • Prowadzący: Beata Tomczak-Majewska, Agnieszka Wójcik-Zachorska, Marcin Marczak – Specjaliści z ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
  • Aktywny udział: Mariola Grodnicka (ARRK S.A.)
ZAPISZ SIE NA SEMINARIUM

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmują się Animatorzy Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej w Kutnie:

  • Pani Ewa Chłopska-Wasielewska, tel. 881 778 839
  • Pani Izabela Krajewska-Ciska, tel. 881 778 815
  • E-mail: [email protected]

Udział w projekcie jest bezpłatny.

(Uczestnikom wydawane są zaświadczenia o udzielonej pomocy de minimis)

Mamy nadzieję, że będziemy mogli wspólnie wymienić cenne uwagi i pomysły dotyczące możliwości wsparcia kutnowskich firm rodzinnych, budowania ich trwałości i konkurencyjności.


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”