Podsumowanie warsztatów w Częstochowie z zakresu sukcesji międzypokoleniowej

We wtorek 12 lutego 2019 roku, w sali szkoleniowej firmy Polontex w Częstochowie, odbyły się warsztaty z zakresu sukcesji międzypokoleniowej pt. “Identyfikacja ryzyk związanych z sukcesją międzypokoleniową oraz sposoby zarządzania tymi ryzykami”. Spotkanie współorganizowane we współpracy z Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Częstochowie oraz naszym Partnerem strategicznym – Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Warsztaty poprowadzili Radcy Prawni z Kancelarii Ożóg Tomczykowski – Pan Michał Mieszkiełło wspólnie z Panią Katarzyną Karpiuk.

Podczas spotkania rozmawiano na temat trudnych zmian pokoleniowych oraz wyzwań firm rodzinnych w obliczu sukcesji. Prelegenci zaprezentowali 8 kroków skutecznego przeprowadzenia sukcesji w firmach, sposoby na zabezpieczenie spadkobierców oraz doradzili w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć kwestie prawne, finansowe i podatkowe w firmach.

Serdecznie dziękujemy partnerom za współpracę i możliwość zorganizowania spotkania regionalnego poświęconego sukcesji, a Radcom Prawnym prowadzącym wydarzenie dziękujemy za stworzenie miłej atmosfery warsztatów, pełen profesjonalizm i przeprowadzenie zajęć na najwyższym poziomie fachowej wiedzy.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach dla firm rodzinnych.