Podsumowanie warsztatów w Toruniu pt. Sukcesja z Sukcesem

26 marca 2019 r. w Toruniu odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty dla firm rodzinnych (Sukcesja z Sukcesem) organizowane przez Koło Kujawsko-Pomorskie IFR. Gospodarzem spotkania była firma PAK Toruń, produkująca wyroby, z którym mamy do czynienia na co dzień. Odbyliśmy bowiem niezwykle pouczającą i inspirującą wycieczkę po zakładzie produkcji opakowań foliowych i mieliśmy niebywałą okazję zobaczyć jak one powstają.

Następnie po zwiedzaniu rozpoczęliśmy nasz program merytoryczny, w którym p. Adam Lipka-Bebeniec z Union Investment TFI (partner strategiczny IFR) opowiedział nam o nadchodzącym obowiązku wobec pracodawców, jakim będzie wdrożenie w firmach PPK. Wyposażeni w nową wiedzę przeszliśmy płynnie do głównego tematu spotkania, a mianowicie o tym jakie są warunki udanej sukcesji w firmach rodzinnych. Eksperci z Grupa ODITK przedstawili wiele ciekawych przypadków z życia wziętych i zwrócili uwagę na różne scenariusze sukcesji, które powinniśmy rozważyć.

A to wszystko w bardzo pozytywnej i otwartej atmosferze, której nasze kujawsko-pomorskie firmy rodzinne są zawsze gwarantem!

GALERIA

 

 

 

 

 


Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w regionie i oczywiście serdecznie zapraszamy na IV Zlot Sukcesorów, który odbędzie w dn. 7-9 czerwca w Hotelu Osada Karbówko Wellness & Spa (koło Torunia).