Przedsiębiorczość w firmie rodzinnej – jak ją pobudzać i jak stymulować

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców rodzinnych na wydarzenie organizowane w ramach XIII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we współpracy z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink oraz firmą DPM Sp. z o.o.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.


Podczas webinarium poruszymy następujące zagadnienia:

  • społeczność firm rodzinnych, ich specyfika z punktu widzenia kultury organizacyjnej oraz wartości
  • przedsiębiorczość rodzinna w oczach sukcesorów czyli następców oraz w oczach młodych budujących firmy rodzinne
  • jak rozbudzić przedsiębiorczość w młodych ludziach – kierunki kształcenia/doświadczenia
  • przedsiębiorczość versus zainteresowania prywatne

Wydarzenie odbędzie się 18 listopada 2020 r. w godz. 11:00-13:00 w formule online (z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne). Miejsce nagrania Rawa.Ink. Na konferencję obowiązują zapisy, a rejestracji można dokonać poprzez poniższy formularz na stronie Inkubatora. Serdecznie zapraszamy!

REJESTRACJA