Rejestracja na U-RODZINY 2020 otwarta!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców rodzinnych, a także managerów i ekspertów związanych z firmami rodzinnymi do udziału w 13. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dn. 23-27 listopada br. w formule ONLINE. Rok 2020 stał się prawdziwym szokiem dla światowej gospodarki i biznesu. Kwarantanna, kryzys gospodarczy, zerwanie łańcuchów dostaw, ograniczenia w działalności wielu branż – to tylko niektóre problemy, którym my, Przedsiębiorcy, musimy stawiać czoło. Weź udział w największej konferencji biznesowej dla firm rodzinnych w Polsce i dowiedz się jak z tymi wyzwaniami radzą sobie znani przedsiębiorcy, jaką perspektywę przewidują renomowani eksperci, a także co sugerują czołowi doradcy i konsultanci biznesu.

Rejestracja na U-RODZINY 2020 otwarta!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Chcemy, aby wiedza i doświadczenie, którymi prelegenci i goście specjalni podzielą się z uczestnikami były dostępne jak największemu gronu zainteresowanych osób. Dlatego całość konferencji odbędzie się na platformie internetowej, a transmisja będzie nagrywana i możliwa do obejrzenia po wydarzeniu.


Uwzględniając wyjątkową sytuację przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe bilety. Członkowie Stowarzyszenia IFR oraz uczestnicy projektu LCK będą mogli wziąć udział w wydarzeniu BEZPŁATNIE. Dla wszystkich pozostałych bilety dostępne już od 199 zł netto za pełne 5 dni konferencji! Debaty, panele dyskusyjne, wystąpienia motywacyjne, warsztaty i networking – to wszystko dostaniesz w ramach jednego biletu!

Zarejestruj się już dzisiaj!