Raport Firm Rodzinnych Magazynu Forbes | Ankieta

Na prośbę naszych partnerów z Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zapraszamy do wypełnienia ankiety, potrzebnej do przygotowania Raportu Firm Rodzinnych Magazynu Forbes. Ankietę należy wypełnić do 3 listopada 2021 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z: Anną Rejer | 696 068 064 lub Eweliną Sobolewską | 500 587 126

Magazyn Forbes organizuje Kongres Firm Rodzinnych. Kongres jest jednym z większych w Polsce spotkań polskich przedsiębiorców prywatnych, reprezentujących firmy rodzinne na platformie magazynu Forbes. Jego celem jest podniesienie skuteczności i jakości działania polskiego środowiska family business poprzez zderzenie doświadczeń polskich i zachodnich firm rodzinnych. Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy. W wydaniu specjalnym – Biznes Rodzinny 2021 – chcemy odpowiedzieć na pytanie – Czy w Polsce warto być firmą rodzinną? Jest to trzecia edycja raportu, pierwszą można zobaczyć poniżej.

Kongres Firm Rodzinnych Forbes – Raport

W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, na podstawie, której, powstanie raport poświęcony Firmą Rodzinnym.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ