Rodzinni Przedsiębiorczym – Rodzinni Rodzinnym, Lider w zgodzie ze sobą – partnerstwo i współodpowiedzialność

RODZINNI PRZEDSIĘBIORCZYM – RODZINNI RODZINNYM
17 II 2016, o godz. 17:00 zapraszamy na warsztaty:
“Lider w zgodzie ze sobą – partnerstwo i współodpowiedzialność”

(Prowadzi: Krzysztof Błażejewski – Laboratorium Dialogu)

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych i Miasto Stołeczne Warszawa organizują cykl spotkań poświęcony wsparciu szkoleniowo-mentoringowemu prowadzonemu przez członków stowarzyszenia IFR dla innych członków IFR oraz dla przedsiębiorców skupionych wokół Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

krzysztof-blazejewski-fotoŻyjemy w ciągłej zmianie, nasza codzienność zawodowa i relacje ze współpracownikami stawiają przed nami często sprzeczne wymagania, którym musimy podołać.Nowoczesny lider postępuje w charakterystyczny sposób:
– w zgodzie ze sobą – biorąc pod uwagę własne wewnętrzne nastawienie, emocje, postawy i wartości,
– z wyczuciem sytuacji – uwzględniając z empatią swojego rozmówcę, kulturę organizacji, zasady i normy w zespole, charakter relacji itp.,
– z wrażliwością komunikacyjną – potrafiąc rozmawiać z innymi o tym co dzieje się w relacji między nami, jak ze sobą rozmawiamy i współpracujemy.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznać proste i skuteczne modele wspierające świadome realizowanie zdań lidera.

UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo proszę o zapisywanie się mailowo, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń: [email protected]

Uczestnictwo możliwe po otrzymaniu potwierdzenia

  • Więcej informacji na temat spotkań na stronie: LINK
  • Zaproszenie PDF: (POBIERZ)

Następne spotkanie:
23 III 2016, godz. 17:00 – 21.00