Ruszyła rejestracja na U-RODZINY 2019

Z radością informujemy, że 
OFICJALNIE RUSZYŁA REJESTRACJA na 
12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.

Kilka miesięcy przygotowań, pracy nad programem merytorycznym oraz listą prelegentów – teraz już oficjalnie ogłaszamy, że ROZPOCZĘŁA SIĘ REJESTRACJA NA 12. U-RODZINY! Dla pierwszych zdecydowanych przygotowaliśmy specjalną zniżkę “EARLY BIRD” na wszystkie bilety. Promocyjne ceny obowiązują do 30 czerwca br., więc nie zwlekajcie i rejestrujcie się już dzisiaj.

REJESTRACJA

Tegoroczna edycja największej w Polsce konferencji biznesowej dla przedsiębiorców rodzinnych odbędzie się w dn. 24-26 października w WarszawieHotelu Sofitel Warsaw Victoria. Hasło przewodnie 12. Zjazdu: „ROZWÓJ i BEZPIECZEŃSTWO”. Współgospodarzem U-RODZIN jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Od dziś będziemy regularnie informować o ciekawostkach U-RODZIN 2019, pokażemy szczegółowy program wydarzenia, przedstawimy naszych prelegentów i gości specjalnych, a także pochwalimy się tym, z kim w tym roku współpracujemy. Obiecujemy, że tegoroczna edycja Zjazdu zaskoczy nawet stałych uczestników U-RODZIN. Śledźcie naszą stronę internetową oraz social media i bądźcie na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy!