Seminarium #6 dla firm rodzinnych w Częstochowie

Zapraszamy do udziału w szóstym seminarium dla Firm Rodzinnych w Częstochowie pt. “Aspekty organizacyjne. Kwestie pozornie banalne – Jak zdobyć i zatrzymać DOBREGO pracownika?“, które poprowadzą Kamila Grochowina z Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych oraz Adam Wąsik – współwłaściciel Pracownia_EB. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych”.

W trakcie spotkania dowiesz się m.in.: jak myśleć o rekrutacji Twoich kandydatów i jakie zadawać sobie pytania; dlaczego kandydat z kampanii może być lepszy niż kandydat z ogłoszenia; co to jest CPC, CTR, remarketing, link sponsorowany, geolokalizacja – jak i w jakim celu to wszystko ze sobą połączyć; jak dobrać narzędzia do konkretnych grup docelowych, jak tworzyć dopasowane media plany. W drugiej części opowiemy dodatkowo o tym: dlaczego nie doceniamy pracowników i dlaczego dzisiaj trzeba to robić; dlaczego docenianie to stały proces potrzebny każdej firmie/organizacji; czym jest inteligencja emocjonalna.

Termin: 3 lutego 2020 r. godz. 10:00-18:00
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny (ul. Wały Dwernickiego 117/121)

Niezobowiązująca formuła spotkania. W trakcie konferencji odbędą się inspirujące prelekcje autorytetów w świecie finansów i biznesu rodzinnego.

Agenda Seminarium #6 w Częstochowie [PDF] Pobierz

Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK) – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały video na portalu: firmyrodzinne.eu

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować swoją firmę do projektu korzystając ze wsparcia animatora, Kamili Grochowiny.

📧 [email protected]
☎️ (+48) 34 360 56 88 w. 29


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”