Webinarium LCK #7 | Przygotuj skuteczny zespół – zaufanie kluczem do przekazywania odpowiedzialności

Serdecznie zapraszamy na #7 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK. Webinarium organizowane jest w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

  • Temat: Przygotuj skuteczny zespół – zaufanie kluczem do przekazywania odpowiedzialności
  • Termin: 4 lutego 2020 roku o godz. 11:00-12:30

Przedsiębiorstwa rodzinne mają naturalny, bezcenny kapitał w postaci miłości, która może być przekuta na wartości. Warunkiem niezbędnym jest jednak, aby osoba właściciel, będący najczęściej osobą zarządzającą posiadał kompetencje, które wzmocnią jego pozycję, a jednocześnie, stanowić będą zachętę do rozwoju dla całego zespołu. O tym, jakie to kompetencje, jak je wzmacniać i rozwijać porozmawiamy podczas naszego kolejnego webinarium.

Prowadzący: Anna Kunicka – mentor, trener wspierający zarówno rozwój osobisty, jak i biznesowy. Propagatorka idei, że największą wartością jest człowiek. Pasjonatka pozytywnego myślenia i aktywnego działania W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, w tym budowanie zespołu i kierowanie biurem zarządu. Za ważny aspekt zaangażowania i motywacji uważa silną identyfikację z firmą, budowanie pozytywnych relacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej z zakresu Controlingu w Zarządzaniu oraz Studium Doskonalenia Umiejętności Menedżerskich (GFKM). Specjalizuje się w zakresie budowania i utrzymywania relacji, roli inteligencji emocjonalnej w budowaniu i funkcjonowaniu zespołów, psychologii pozytywnej, zapobieganiu wypalenia zawodowego poprzez umiejętny dobór emocji i właściwe zarządzanie sobą w czasie. Właścicielka firmy ASDIMO Anna Kunicka, w ramach której organizuje, przy współpracy z trenerami (praktykami biznesu) konferencje rozwojowe.


Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM

Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”