Seminarium #6 dla firm rodzinnych w Chorzowie | Online

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji dla firm rodzinnych: “Rekrutacja zdalna w firmie rodzinnej” z udziałem ekspertów. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu “Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych“. W trakcie seminarium odbędą  się inspirujące prelekcje autorytetów w powyższych obszarach tematycznych.

W obecnej sytuacji jedną z najbardziej wiarygodnych alternatyw osobistej rozmowy kwalifikacyjnej jest rozmowa wideo. Jak się do niej przygotować? Podczas szkolenia, poznasz aktualne trendy w rekrutacji, a także narzędzia umożliwiające odnalezienie najbardziej odpowiednich kandydatów. Dowiesz się, jak poprawnie przeprowadzić proces rekrutacji zdalnej, zachowując przy tym profesjonalizm, wiarygodność, a także rodzinną atmosferę sprzyjającą nawiązaniu pozytywnej relacji z Kandydatem. 

Seminarium odbędzie się w formie on-line za pomocą platformy elektronicznej LiveWebinar. Spotkanie poprowadzi Magdalena Wieczorek (Doradztwo Personalne Menadżer Sp. z o.o.) – psycholog, trener, koordynator projektów z zakresu outplacementu, zaś moderatorem będzie Maciej Wierszyc (Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Lokalne Centrum Rozwoju Kompetencji Firm Rodzinnych w Chorzowie).

Termin: 15 lipca 2020 r. w godz. 9:30 – 15:15
Temat: Rekrutacja zdalna w firmach rodzinnych

WEŻ UDZIAŁ W WEBINARIUM

(Rejestracja uczestników po wypełnieniu krótkiego formularza, od godziny 09:15)

PROGRAM SEMINARIUM
09:15-09:30 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
09:30-09:40 Otwarcie seminarium; Piotr Małecki – Prezes Zarządu Centrum Przedsiębiorczości
09:40-10:30 Prezentacja – Rekrutacja zdalna w firmach rodzinnych
10:30-11:15 Panel dyskusyjny cz. I
11:15-11:45 Odpowiedzi eksperta na zadawane przez uczestników Seminarium pytania
11:45-12:30 Panel dyskusyjny cz. II
12:30-13:15 Podsumowanie i zakończenie seminarium
13:15-15:15 Indywidualne Konsultacje dla przedsiębiorców z Animatorami Lokalnymi w Chorzowie
Program seminarium #6 w Chorzowie (PDF) Pobierz
PROWADZĄCY

Magdalena Wieczorek – psycholog, trener, koordynator projektów z zakresu outplacementu, selekcji i rekrutacji personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Z ramienia firmy DPM Sp. z o.o. efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne. Współpracuje z małymi, średnimi i dużymi firmami, zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym z branży produkcyjnej, produkcyjno-usługowej, finansowej, IT, spożywczej, hotelarskiej.


Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych (LCK) – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały video na portalu: firmyrodzinne.eu

📧 [email protected] | [email protected]
☎️ (+48) 884 822 011


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”