Small Step Matters – czas dla zrównoważonego rozwoju | Webinarium IFR

Jak Twoja firma może łatwo postawić małe kroki na drodze do zrównoważonego rozwoju?

Rosnące potrzeby i coraz większa świadomość w zakresie odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju sprawiają, że nurt sustainability stał się jednym z kluczowych obecnie trendów. Co więcej, wyzwania klimatyczne, zdrowotne i społeczne, z którymi mierzył się świat i biznes w ubiegłym roku, pokazały, że kwestie związane z naszym wpływem na zmiany klimatu, bioróżnorodność i ekosystem, a także nasza postawa wobec potrzeb społecznych i ładu korporacyjnego będą jeszcze bardziej zyskiwały na znaczeniu.

Zapraszamy na webinarium pt. “Small Step Matters, czas dla zrównoważonego rozwoju”, które odbędzie się w czwartek 2 września 2021 roku w godz. 11:00-12:30. Podczas wydarzenia zaprezentujemy unikalny projekt Small Step Matters, a poprowadzą je Renata Żukowska – doświadczony manager, przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem giełdowym oraz w zakresie komunikacji i działań CSR, Victoria Iwanowska – seryjny przedsiębiorca, inicjatorka i skuteczny wdrożeniowiec oraz Adam Iwanowski – CTO Small Step Matters. Moderować będzie Agata Hagno – członek zarządu IFR.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Podczas webinarium pokażemy co w praktyce możesz zrobić, aby Wasza firma dołączyła do grona odpowiedzialnych i rozwijających się w zrównoważony sposób organizacji. Pokażemy na przykładach, jakie korzyści niesie SDG/ESG dla firm.

Jeżeli zależy Ci na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju równouprawnieniu i wspieraniu słabszych, chcesz zintegrować firmę oraz masz pomysł zmieniający świat – to nasze webinarium da Ci zastrzyk wiedzy i mobilizacji do działania.

W trakcie wydarzenia dowiesz się m.in.:

  • Od czego zacząć i dlaczego to takie łatwe
  • Co jeśli masz pomysł zmieniający świat
  • Jakie narzędzia będą Ci potrzebne
  • Co możemy wspólnie zrobić korzystając z platformy Small Step Matters

Udział w webinarium jest jak zawsze bezpłatny. Wszyscy uczestnicy będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę ClickMeeting.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

PROWADZĄCY

Renata Żukowska – C-level menadżer (CEO, CFO) z długoletnim doświadczeniem w bankowości i na rynku kapitałowym. Od początku swojej pracy zawodowej związana z zagadnieniami szeroko pojętej komunikacji, zarówno w ujęciu marketingowym, PR-owym, jak i IR – owym. Przez ponad dziesięć lat, pracując na stanowiskach kierowniczych w bankowości (ING Bank i Bank BGŻ), zarządzała marketingiem, działalnością PR i sponsoringową, a także wdrażała programy z obszaru CSR. Była Prezesem Zarządu dwóch spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: WSEInfoEngine SA oraz Instytutu Rynku Kapitałowego – WSE Research SA, współautorką i Redaktor Naczelną serwisu GPWMedia, InfoStrefa, Jurorem konkursu Złota Strona Emitenta oraz Liderem Projektu GPW Growth na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Victoria Iwanowska – seryjna przedsiębiorczyni, ciągle poszukuje nowych, odważnych pomysłów, które następnie z rozmachem realizuje. Na początku pandemii w 48 godzin wdrożyła nowe pomysły biznesowe, w tym eventy online oraz zajęcia dla dzieci. Aktualnie m.in.: CEO Small Step Matters, organizatorka Kongresu Dobrych Praktyk, założycielka agencji [vi:] oraz Victoria Travel & Events. Inspiruje innych do zmian na lepsze – metodą małych kroków. Niezależnie od okoliczności, wierzy, że się da, zamienia marzenia na cele i natychmiast przechodzi do wdrożenia.

Adam Iwanowski – Od 20 lat związany zawodowo z obszarami nowych technologii; założyciel i właściciel agencji interaktywnej BuildTheWeb oraz rodzinnych biznesów agencja [vi:] oraz Victoria Travel & Events. Członek Trend House, szkoleniowiec, innowator.