Nagranie webinarium | Ze strategią łatwiej do celu. Wykorzystanie marketingu w rozwoju biznesu i wsparciu sprzedaży

Drodzy Przedsiębiorcy, publikujemy podsumowanie i nagranie naszego ostatniego webinarium, zorganizowanego wspólnie z agencją BUZZcenter (firma rodzinna, członek IFR) pod tytułem: “Ze strategią łatwiej do celu. Wykorzystanie marketingu w rozwoju biznesu i wsparciu sprzedaży“, które odbyło się w dn. 19 sierpnia 2021 roku. Wydarzenie prowadzili Kamila Kierzek-Mechło – Dyrektor Zarządzający w BUZZcenter, ekspert marketingu i strategii oraz Radosław Mechło – Dyrektor Operacyjny w BUZZcenter, ekspert marketingu i sprzedaży, zaś moderował je Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

W trakcie webinarium dowiedzieliśmy się jak przygotować biznes na nadchodzące zmiany dzięki opracowaniu strategii marketingowej, a także co tak naprawdę daje strategia marketingowa. Nasi eksperci powiedzieli dlaczego Twój marketing jest za drogi lub nieefektywny oraz jak to można zmienić. Dowiedzieliśmy się także jaki wpływ na rozwój biznesu ma przemyślana strategia. Nagranie webinarium opublikowane na YouTube oraz prezentację wyświetlaną podczas niego znajdziecie poniżej.

Zachęcamy do oglądania!


Na prośbę prowadzących przesyłamy link do pobrania raportu z ogólnopolskiego badania “Wpływ strategii marketingowej na biznes“, a także do bloga BUZZcenter na którym znajdziecie mnóstwo merytorycznych informacji o strategii marketingowej. Zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego z prowadzącymi (kontakty znajdziecie również na ostatnim slajdzie prezentacji) oraz poprzez LinkedIn – linki do profili: Kamila Kierzek-Mechło oraz Radosław Mechło.

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych webinariach oraz do rejestracji na 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2021.

Prezentacja – Ze strategią łatwiej do celu [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]