[PRZEŁOŻONE] Spotkanie prawno-podatkowe dla łódzkich firm rodzinnych

ZMIANA TERMINU! Informujemy, że spotkanie dla przedsiębiorców rodzinnych z regionu łódzkiego odbędzie się w nowym terminie 8 października 2020 r.

Drodzy Rodzinni z Łodzi i okolic, po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną wracamy ze spotkaniem dla przedsiębiorców rodzinnych z naszego regionu, które odbędzie się 8 października o godz. 16:00-19:00 w siedzibie Salve Medica (ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź).

Temat, który obecnie nurtuje zdecydowaną większość z nas, to kwestie prawno-podatkowe związane z ułatwieniami i dofinansowaniem w ramach Tarcz Antykryzysowych, wprowadzanych sukcesywnie od początku epidemii wiosną br.

Dlatego wspólnie z naszym partnerem strategicznym Kancelarią Ożóg Tomczykowski przygotowaliśmy dla Was interesujące wystąpienie nt. “Zmiany w VAT 2020 i założenia SLIM VAT. Kontrole wykorzystania środków z PFR“, które poprowadzi dr Jacek Matarewicz – Lider Praktyki VAT, Akcyzy i Ceł w Kancelarii Ożóg Tomczykowski.

W trakcie prelekcji prelegent opowie o zmianach związanych z rozliczeniem transakcji łańcuchowych, dokumentowaniem WDT, magazynach call of stock, zmianach w rozliczaniu importu towarów oraz założeniach SLIM VAT, który ma uprościć wiele rozwiązań/zasad. W dalszej części zajmie się tematem kontroli środków otrzymanych z PFR, od starosty, ZUS i innych, w związku z COVID-19. Oczywiście będzie również czas na zadawanie pytań i otwartą dyskusję z naszym ekspertem i innymi przedsiębiorcami uczestniczącymi w wydarzeniu.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

FORMULARZ REJESTRACJI

* Zadbamy oczywiście o spełnienie wymogów sanitarnych – maseczki i płyn dezynfekujący będą udostępnione wszystkim uczestnikom spotkania mentoringowego.