Spotkanie z firmami rodzinnymi w KROSS

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami rodzinnymi pod tytułem “Współpraca z influencerami. Jak zapobiec kryzysowi marki – case study KROSS“, organizowane w ramach serii wydarzeń zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.

REJESTRACJA

Gdzie: KROSS S.A. – Przasnysz (ul. Leszno 46, 06-300)

Kiedy: 23 sierpnia 2019, godz. 10:30 – 17:00

Podczas spotkania wysłuchamy prelekcji Kacpra Sosnowskiego – Dyrektora Rozwoju Biznesu i Członka Zarządu firmy rodzinnej KROSS S.A. – największego w Polsce i jednego z czołowych europejskich producentów rowerów. Firma działa na rynku od 1990 roku, dzięki pasji, wizji i konsekwencji swojego założyciela z sukcesem konkuruje ze światowymi producentami. Obecnie firma produkuje zarówno specjalistyczne jak i rekreacyjne rowery pod markami KROSS oraz LeGrand. Po przejęciu holenderskiego producenta rowerów elektrycznych – Multicycle – zdobyła know-how także w produkcji rowerów eBike. W trakcie wystąpienia dowiemy się, jak KROSS wykorzystał współpracę z influencerami do wykreowania odpowiedniego wizerunku marki. Powiemy, jak dzięki tej współczesnej metodzie marketingu można zarządzać i pokonać kryzys marki oraz przełożyć sukces wizerunkowy na wyniki sprzedaży.

Dla uczestników spotkania wystąpią także przedstawiciele partnerów strategicznych IFR, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania kryzysowego oraz budowania odporności firmy na czynniki zewnętrzne.

Podczas spotkania będzie również wyjątkowa okazja zwiedzenia zakładu produkcyjnego firmy KROSS wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne zapewniające optymalne zarządzanie montażem i składowaniem rowerów. Ze względu na trwający u gospodarzy remont po zwiedzeniu fabryki – część merytoryczna wydarzenia odbędzie się w Restauracji Dwór Karwacz (Karwacz 43, 06-300 Karwacz).

Agenda wydarzenia przewiduje także czas na networking i integrację.

AGENDA
10:30-11:00 Powitanie uczestników przez gospodarzy
11:00-13:00 Zwiedzanie zakładu produkcyjnego firmy KROSS
13:00-14:00 Przerwa obiadowa w Restauracji Dwór Karwacz
14:00-15:00 Prelekcja Kacper Sosnowski (członek zarządu KROSS S.A.) pt. “Współpraca z influencerami. Jak zapobiec kryzysowi marki – case study KROSS
15:00-16:00 Wystąpienia partnerów strategicznych IFR (Grupa AXA w Polsce, BNP Paribas Bank Polska oraz Metropolitan Investment S.A.)

Piotr Wójcik (dyrektor departamentu ubezpieczeń OC dla firm w AXA) – Błędy dostawców usług IT. Jak nimi zarządzać?

Jerzy Śledziewski (Wiceprezes Zarządu BNP Paribas Bank Polska) – Jak zadbać o bezpieczeństwo finansowe firmy w kontekście zmian na globalnych rynkach?

Robert Jaś (współzałożyciel Metropolitan Investment S.A.) – Odporne na recesje… czy aby na pewno? Czyli jak inwestować w nieruchomości komercyjne

16:00-17:00 Networking
Program spotkania w KROSS [PDF] Pobierz

Serdecznie zapraszamy do udziału!