15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 | Wideorelacja

Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dn. 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 był wyjątkową konferencją, która zrzeszyła w jednym miejscu przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski. Menedżerowie i eksperci, a także przedstawiciele instytucji państwowych i okołobiznesowych spotkali się, aby porozmawiać o przyszłości polskiego biznesu rodzinnego. A temat: „CZAS TRANSFORMACJI. Jak zmiany makro wpływają na mikro” omówiono podczas licznych prelekcji, sesji, dyskusji warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z: INSPIRACJAMI I WSKAZÓWKAMI DLA FIRM RODZINNYCH ORAZ PRELEKCJAMI I DYSKUSJAMI.

Podczas toruńskiej edycji Zjazdu odczytano Manifest Przedsiębiorców Rodzinnych stworzony i przyjęty przez IFR w 2017 roku, zawierający kluczowe tematy zgłaszane przez IFR do debaty w imieniu przedsiębiorców rodzinnych. Odbyła się także aukcja charytatywna – na rzecz Fundacji Czepczyński Family Foundation i realizacji projektu edukacji ekonomicznej najmłodszych zebrano ponad 30 tys. zł.

Jeśli Was z nami nie było, to zapraszamy do obejrzenia obszernej wideorelacji z U-RODZIN 2022. Znajdziecie tam nagrania zarówno prelekcji z obu dni konferencji jak i wywiady z uczestnikami. Zaś ci, którzy byli z nami w Toruniu, będą mieli okazję ponownie przeżyć to wydarzenie.

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 1

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 2

U-RODZINY 2022 – Wywiady

Obszerne podsumowanie oraz galerie zdjęć znajdziecie także we wcześniejszych newsach:


Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Cełbecki oraz Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski.

Partnerami strategicznymi U-RODZIN byli: Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy, Bank Pekao S.A., Atlantic Contract, Giełda Papierów Wartościowych S.A., Poldka Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Grupa PFR, APA Sp. z o. o. , Fabryka Samochodów Osobowych Syrena w Kutnie S.A., Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.