Nagranie webinarium | Jak świadomie korzystać z usług informatycznych, jednocześnie dbając o rozwój firmy i bezpieczeństwo danych przedsiębiorstwa

Drodzy Przedsiębiorcy, wracamy z podsumowaniem i nagraniem webinarium IFR pt. “Jak świadomie korzystać z usług informatycznych, jednocześnie dbając o rozwój firmy i bezpieczeństwo danych przedsiębiorstwa“, które zorganizowaliśmy wspólnie z DNR Group w dniu 15 grudnia 2022 roku. Wydarzenie poprowadziła Natalia Olszewska-Rokicka (Prezes DNR Group), a moderował je Sebastian Margalski – członek zarządu IFR.

Podczas webinarium dowiedzieliśmy się,jak efektywne zarządzać obszarem IT w firmie. Poznaliśmy szereg dobrych praktyk w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną, które pomagają nie tylko podnieść efektywność firmy, zapewnić ciągłość jej funkcjonowania ale również zwiększyć komfort pracy użytkowników.

Odpowiedzieliśmy m.in. na pytania jak zbudować optymalną infrastrukturę informatyczną oraz czym kierować się podczas budowy zespołu odpowiadającego za IT. Dyskutowaliśmy również o tym jak zadbać o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.

Poniżej załączmy prezentację z webinarium. Zachęcamy również serdecznie do kontaktu bezpośredniego z zespołem DNR Group. Dane kontaktowe znajdziecie w zamieszczonym poniżej pliku z prezentacją.

Prezentacja – Jak świadomie korzystać z usług informatycznych [PDF] Pobierz
Broszura – Obsługa Informatyczna DNR Group [PDF] Pobierz

Jeszcze raz dziękujemy za udział oraz aktywność! Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]