Usługi BPO: Klucz do Awansu Polskiego Biznesu do Gospodarczej Ekstraklasy | Webinarium IFR

Czy polski biznes ma szansę na wejście do gospodarczej ekstraklasy? Jakie działania muszą podjąć polskie firmy, aby do 2030 roku podwoić wielkość polskiej gospodarki?

Zapraszamy na nasz nadchodzący webinar IFR organizowany wspólnie z partnerem strategicznym Inicjatywy Firm Rodzinnych – Inventity Foundation, podczas którego omówimy:

  • Kluczowe znaczenie efektywności organizacyjnej dla rozwoju firm
  • Sytuację polskiej gospodarki na tle UE, która rośnie co roku od momentu przystąpienia do Unii – to niezwykłe osiągnięcie nawet wśród krajów rozwijających się!
  • Jakie czynniki blokują rozwój polskich firm i jak je przezwyciężyć?
  • Outsourcing jako sposób na poprawę efektywności organizacyjnej – jak usługi BPO mogą transformować Twoją firmę przynosząc liczne korzyści, takie jak: obniżenie kosztów, uwolnienie czasu menedżerów aby zrealizować ambitną Strategię Wzrostu, usprawnienie procesów i poprawę efektywności.

Poznasz również inspirujące case study dotyczące transformacji Grupy Omida-lidera w branży TSL w Polsce, które pokaże, jak skuteczne wdrożenie usług BPO może stać się kluczem do osiągnięcia gospodarczej ekstraklasy.

Webinarium pt. “Usługi BPO: Klucz do Awansu Polskiego Biznesu do Gospodarczej Ekstraklasy” odbędzie się 6 czerwca 2024 roku w godzinach 11:00-12:30, a poprowadzą je: Dariusz Brzeziński (Dyrektor Zarządzający BPO w firmie Meritoros) oraz Wojciech Szapiel (Prezes Zarządu Inventity Foundation).

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć praktyczne wskazówki i strategie, które mogą odmienić przyszłość Twojej firmy!


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Transmisja on-line odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po wystąpieniu przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

PROWADZĄCY

Wojciech Szapiel, CEO Inventity Foundation – łączy doświadczenie w doradztwie strategicznym z wieloletnią praktyką w inwestycjach kapitałowych. Jako CEO w Inventity Foundation kieruje rozwojem Licencjonowanej sieci Doradców GROWING PAINS STRATEGY®. Posiada 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii, w tym 10-letnia praktyka na rynku PE/VC. Posiada dyplom z Private Equity i Venture Capital z Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie. Ma na koncie ponad sto inwestycji kapitałowych, w tym nagrodę za najlepszą inwestycję w Europie („Impact Investment of the Year”) przyznaną przez EBAN. Pełnił rolę eksperta merytorycznego, Komisji Europejskiej – Directoriate General for Research and Innovation z zakresu budowy modelu inwestycji UE w Fundusze Funduszy (FOF). Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw w sektorach, tj. energetycznym, finansowym, medialnym, budowlanym, logistycznym, IT.

Wojciech jest certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY® i kontynuuje swoją misję wspierania firm rodzinnych w sprostaniu różnorodnym wyzwaniom biznesowym, w tym inwestycjach, pozyskiwaniu kapitału, transakcjach, sukcesji i profesjonalizacji działalności.

Dariusz Brzeziński, Vice-President, Dyrektor Zarządzający BPO w firmie Meritoros – posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie na wysokich pozycjach menedżerskich. Pracował w grupie Ernst & Young Polska jako Starszy Menedżer i Szef Działu Strategii i Usprawnień Operacyjnych. Pełnił także funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych spółki Capgemini Polska, Wiceprezesa DGA SA oraz innych organizacji w sektorze usług profesjonalnych i IT. Zarządzał z sukcesem oraz budował od podstaw organizacje do poziomu kilku tysięcy zatrudnionych osób. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie inwestycyjne. Nadzorował projekty wejść i wyjść kapitałowych na kwotę kilkuset milionów zł.

Dariusz jest ekspertem w dziedzinie outsourcingu procesów biznesowych (BPO), doradztwa strategicznego, transformacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz pozyskiwania kapitału. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw w różnych sektorach, np. chemicznym, dóbr konsumpcyjnych, meblarskich i AGD, energetycznym, finansowym, IT, budowlanym, logistycznym i farmaceutycznym. Nadzorował i współuczestniczył w kilkudziesięciu inwestycjach w innowacyjne start-upy w wielu branżach. Posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie przy realizacji projektów strategicznych oraz z zakresu BPO i corporate finance dla korporacji międzynarodowych, m.in. z listy Fortune 500, czołowych firm polskich oraz firm z sektora MŚP.

Współtworzył od zera jedną z największych w Polsce sieci centrów usług biznesowych (BPO) zatrudniających ok. 13 000 osób w siedmiu miastach w Polsce oraz OMIDA SSC, centrum usług wspólnych OMIDA Group.

Dariusz uzyskał tytuł magistra ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także program zarządzania w Copenhagen Business School w Danii oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń. Jest Certyfikowanym Doradcą GROWING PAINS STRATEGY®